HAKKIMIZDA

Son yıllarda artan kahve tüketimine paralel olarak dünyanın en iyi korunan ve UNESCO tarafından dünya miras listesine alınan marka şehir SAFRANBOLU ‘da tarihi kente özgün bir kahve yapımı ile çıktığımız bu yolda ilk defa şehre ismini veren dünyanın en değerli ve faydalı bitkisi SAFRAN ile yaptığımız Türk kahvesini tüketicilerimizin beğenisine sunduk. Aldığımız olumlu tepkiler üzerine 2017 yılında KEYFİ SAFRAN TARİHİ SAFRANBOLU KAHVECİSİ markamızı Türk Patent Enstitüsü aracılığı ile tescilledik.2018 yılında KEYFİ SAFRAN GIDA LTD ŞTİ kurduk.

İşinin ehli profesyonellerle başladığımız kahve yolculuğunda TÜRKİYE’de hiç yetişmeyen bir ürün olduğu halde pişirilme yöntemiyle dünyaca ünlü bir lezzet olan TÜRK KAHVESİ ni TARİHİ KENTİN KAHVESİ sloganıyla SAFRANBOLU dan tüm Türkiye ve Dünyaya gönderiyoruz.

Türk Kahvesi Kültürünün daha geniş kitlelerle tanıtılması ve daha çok tüketilmesini sağlamak amaçlı olarak çıktığımız bu yolda Türkiye’nin ilk KAHVE MÜZESİ’ni Safranbolu’da açarak yerli ve yabancı konuklarımızın Türk Kahvesi kültürü hakkında daha fazla bilgiye sahip olmasına katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.


VİZYONUMUZ
Tüketicilerin damak zevklerine hitap eden farklı yenilikçi ürünler üretme anlayışıyla çıktığımız yolda, dünya standartlarında üretim ve satış prensibiyle Türk ve Dünya lezzetlerini tüketicilerimize sunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ
DÜNYA MİRASI TARİHİ KENT SAFRANBOLU’ya ismini veren mucize bitki SAFRAN ın VE TÜRK KAHVESİ nin ürün çeşitliliğini artırarak tüketiciye daha kolay ulaştıracak katma değeri yüksek ürünlerin ar-ge çalışmalarını yapmakta ve piyasada farkındalık yaratacak ürünlerin üretimini hedeflemektedir. Belirlediğimiz bu hedefte müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak ürettiğimiz ürünleri gerek yurt içine gerekse yurt dışında geleneksel kültürümüzü ve lezzetimizi de yaymak için ihracat çalışmalarına koşar adımlarla devam etmekteyiz.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.